-
-
-

Doradcy

 

Zaufaj profesjonalistom.

Licencjonowani pośrednicy w obrocie nieruchomościami do twojej dyspozycji!

Daria Chudzińska

Daria Chudzińska

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24839)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

daria.chudzinska@kredi.pl

tel.: +48 696 675 291

Maciej Machowski

Maciej Machowski

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24840)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

zobacz oferty

maciej.machowski@kredi.pl

tel.: +48 660 799 529

Michał  Machowski

Michał Machowski

LICENCJONOWANY

(nr. licencji: 24875)

pośrednik w obrocie nieruchomościami

Prezes zarządu

michal.machowski@kredi.pl

tel.: +48 696 440 447

Magdalena Zaborowska

Magdalena Zaborowska

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

magdalena.zaborowska@kredi.pl

tel.: +48 575 376 128

Paweł Czerniewicz

Paweł Czerniewicz

pawel.czerniewicz@kredi.pl

tel.: +48 608 740 605

Agnieszka Dorywalska

Agnieszka Dorywalska

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

agnieszka.dorywalska@kredi.pl

tel.: +48 696 037 664

Aleksandra Wojtanowska

Aleksandra Wojtanowska

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

aleksandra.wojtanowska@kredi.pl

tel.: +48 784 461 238

Iwona Wierzbicka

Iwona Wierzbicka

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

iwona.wierzbicka@kredi.pl

tel.: + 48 535 243 676

Jacek Wabiszczewicz

Jacek Wabiszczewicz

doradca ds. nieruchomości

zobacz oferty

jacek.wabiszczewicz@kredi.pl

tel.: +48 733 330 153